Oto Kurtarma
Oto Kurtarma

Oto Kurtarma

 

Aracınız nerede kaldıysa bizi arayın kurtaralım. Bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Gece veya gündüz arayabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.


Sizlere acil oto çekici hizmeti vermeye ve yaptığımız işten, çalışma şeklimizden sizleri memnun etmeye devam ediyoruz. Çalışma ekibimizdeki çalışan personellerimiz profesyonellikle ve titizlikle çalışarak sizleri memnun etmeye devam ediyor.Çekilen araçlar müşterilere en kısa sürede ulaştırılır ve güvenli bir şekilde araç sahibine teslim edilir. 

 

Kış Aylarında Daha Dikkatli Olmalıyız !

 

Araçlar bu soğuk havalarda daha fazla sorun yaratabilir, bu nedenden ötürü sizlerde gerekli zamanlarda bakımlarını yaptırmak ; antifriz kontrolü, lastik basınçlarını kontrol etmek, yağ seviyesini kontrol etmek, aydınlatma sistemleri ve sigortalarınızı kontrol etmek gibi.

 

Bütün bakımlarını yaptırsanız bile aracınızın yolda kalmayacağının garantisi yoktur. Bazen şanssızlık size de uğrayabilir. Bu ihtimalleri göz önüne aldığımızda ise ;beklenmedik bir lastik patlaması, akünün bitmesi veya motor suyunun donması gibi böyle durumlarla karşı karşıya kaldığınızda aracınızın çalıştırmamanız ve yolda kalmanız başınıza gelebilecek kötü durumlardan bir tanesidir.


Oto kurtarma olarak siz müşterilerimize 7/24 olarak hizmet vermekteyiz, iletişim sayfasında yer alan numara üzerinden bizleri direk arayabilir veya whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

   

 

 
Aracınız nerede kaldıysa bizi arayın kurtaralım.

 

Bizi günün her saatinde arayabilirsiniz.

 

Gece veya gündüz arayabilirsiniz.

 
 
izmir kınık oto kurtarma,izmir kınık oto kurtarma firmaları,izmir kınık acil oto kurtarıcı,izmir kınık 7/24 oto kurtarıcı,izmir kınık en yakın oto kurtarıcı,izmir kınık oto kurtarma hizmeti,izmir kınık güvenilir oto kurtarıcı,izmir kınık oto kurtarıcı iletişim,izmir kınık acil oto kurtarma,izmir kınık oto çekici firmaları,izmir kınık acil oto çekici firmaları,izmir kınık 7/24 oto çekici,izmir kınık en yakın oto çekici,izmir kınık oto çekici hizmeti,izmir kınık güvenilir oto çekici,izmir kınık acil oto çekici,izmir kınık yol yardım firmaları,izmir kınık acil yol yardım,izmir kınık 7/24 oto yol yardım,izmir kınık en yakın oto yol yardım,izmir kınık güvenilir yol yardım firmaları,izmir kınık yol yardım,
 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014